Elõször bedobta a fõnökét, aztán õ is ugrott: szó szerint a monacói kikötõben ünnepelt Charles Leclerc

Hosszú idõ után nyert megint a Ferrari versenyzõje, ráadásul elõször ott, ahol született. Stílusosan meg is ünnepelte.
2024-05-27 12:11:32

2024-05-27 12:11:16

Mégsem marad fent minden örökre az interneten

Meglepõ sebességgel tûnnek el a korábban elérhetõvé tett tartalmak.
2024-05-27 10:08:56

Ciprus a macskák szigete. Vagy mégsem?

2024-05-26 11:10:25

2024-05-26 11:09:26

Mégsem kell bezárni a gödi Samsung-gyárat?

A gödi Samsung-üzemnél pártok képviselõi és aktivisták tüntettek a gyár bezárása miatt, közben a Pest Vármegyei Kormányhivatal közleményt adott ki, amiben azt írják, hogy a bíróság nem a gödi Samsung-gyár bezárását, hanem csak egyes tevékenységek korlátozását írja elõ.
2024-05-22 20:07:39

Bárkit leeszik a színrõl Bence: többkilós tésztaszörnyet gyûrt le mindössze 20 perc alatt

Ismeri azt az érzést, amikor annyira éhes, hogy meg tudna enni egy lovat? A budapesti Váradi Bence megugrotta ezt a szintet, amikor több mint 3,5 kiló pad thai tésztát falt be 20 perc alatt. Bizony, ez nem tréfa! A Magyar Evõversenyzõk Szövetségének (MESZ) versenyén a tésztaszörny elfogyasztására mindössze 40 perc állt rendelkezésre.
2024-05-20 09:06:41

2024-05-20 09:06:19

2024-05-20 09:06:11

Lisztes góllal búcsúzott, a Fradi esélyt sem adott az Újpestnek

A Fradi sorozatban a 16. Újpest elleni derbijét nyerte meg.
2024-05-19 23:07:12

A szlovák belügyminiszter szerint talán mégsem magányos elkövetõ volt Fico merénylõje

Vannak arra utaló jelek a szlovák belügyminiszter szerint, hogy mégsem egyedül cselekedett a 71 éves Juraj Cintula, aki több lövést is leadott Robert Fico miniszterelnökre, akit azóta többször megmûtöttek, de állapota most is súlyos.
2024-05-19 20:09:54

2024-05-19 20:09:41

Losonczy Levente elõször nyert futamot a túraautós Európa-kupában

A 21 éves versenyzõ két forduló után 78 ponttal az összetett hetedik helyén áll.
2024-05-19 20:09:21

2024-05-19 20:06:55

Körömrágós utolsó körök után nyert Verstappen Imolában

Lando Norris óriási hajrát produkált, de végül be kellett érnie a második hellyel.
2024-05-19 17:09:37

2024-05-19 17:06:59

Siklósi Gergely aranyérmet nyert Franciaországban

A magyar vívók közül Szilágyi Áron is visszatért a combsérülése után.
2024-05-18 19:09:40

Mindkét angol sztárcsapat nyert a BL-ben

A Manchester City egygólos elõnyt szerzett a vendég Atlético Madrid ellen, míg a Liverpool két góllal nyert a Benfica vendégeként kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntõjének elsõ mérkõzésein.
2022-04-06 01:31:06

Szenzációs lipcsei kezdés: Gulácsiék vezetnek a PSG ellen!

A Leipzig még egy 11-est is kihagyott. A Liverpool gyönyörû góllal szerzett vezetést az Atlético Madrid ellen.
2021-11-03 22:07:38

Mbappé két gólt lõtt, de a PSG a 93. percben bukta el a gyõzelmet

Két góllal is vezetett a bajnokcsapat, mégsem tudott nyerni.
2022-04-29 23:15:21

2022-04-30 00:06:40

2022-04-30 01:09:25

2022-04-30 02:11:13

2022-04-30 04:09:01

Kétszer is vezetett, mégsem nyert a címvédõ Inter

Simone Inzaghi 200. bajnoki mérkõzését vívta meg edzõként.
2021-09-12 15:06:05

2021-09-12 15:06:49

2021-09-12 17:05:57

A Barcelona 3?0-ra is vezetett, mégsem nyert Vigóban

A második félidõben a Celta lejátszotta a katalánokat, és a 96. percben egyenlített.
2021-11-06 19:07:04

2021-11-06 19:08:10

15 góllal nyert a címvédõ Szeged a kézi NB I-ben

Az akadémista Hegedûs Patrik góllal mutatkozott be Budakalászon.
2021-09-04 20:06:52

Újabb magabiztos veszprémi gyõzelem a férfi kézilabda BL-ben

Az ellenfél egyszer sem vezetett az egész mérkõzésen.
2023-11-15 21:08:53

Botrány a nézõtéren, nevetséges videóbíró, hatalmas Barcelona-bukás

Az Eintracht Frankfurt három góllal is vezetett, de az utolsó tíz perc drámai végjátékot hozott.
2022-04-15 02:08:50

Kiütéssel nyert a Szeged a kézilabda BL-ben

Mindezt úgy, hogy a félidõben csak egy góllal vezetett.
2023-11-16 22:07:26

Nem játszott jól, de elõnybe került a magyar kéziválogatott a vb-selejtezõn

A magyar férfi kézilabda-válogatott szerdán 33-32-re nyert Izraelben világbajnoki selejtezõn. Kapcsolódó Bánhidi Bence és Lékai Máté nélkül kell kiharcolni a világbajnoki szereplést Keretet hirdetett Chema Rodríguez szövetségi kapitány. Nem játszottak jól a mieink, azonnal 0-3-as sorozattal kezdtek, tíz percig egyáltalán nem is vezetett Chema Rodriguez együttese. Védekezésben nem mutatott sokat a magyar csapat, ennek eredményeképp egy góllal Izrael vezetett a szünetben. Térfélcsere után a magyarok fordítottak, majd a hazaiak zsinórban négy gólt dobtak, ezt követõen viszont megint a mie...
2022-04-13 20:12:25

Tizenhat góllal nyertek a gyõri kézisek a Bajnokok Ligájában

A Gyõri Audi ETO KC továbbra is százszázalékos a nõi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, mivel a nyolcadik forduló szombati játéknapján 38-22-re nyert a török Kastamonu Belediyesi GSK otthonában. Kapcsolódó Húsz perc után elúszott a pontszerzés a Fradinak a BL-ben Egyszer sem vezetett 60 perc alatt a magyar bajnok. A két csapat egy héttel ezelõtt is találkozott, akkor 17 góllal nyert az ETO és ezúttal sem volt kérdés, hogy hibátlan marad. A Gyõr már a 24. percben tíz góllal vezetett, amelyet szünetig tartott is (9-19). A folytatásban tekintélyes elõnye birtokában ki...
2021-11-20 21:06:56

Anglia és Ukrajna továbbjutásával lett teljes a legjobb nyolc mezõnye az Eb-n

Anglia 75 perc mezõnybeli harc után bedarálta Németországot, Ukrajna pedig a 121. percben lõtt góllal gyõzte le Svédországot.
2021-06-30 00:06:24

2021-06-30 00:06:25

Sztárjai nélkül, nagy hátrányból nyert a Brooklyn Nets az NBA-ben

A harmadik negyedben már 24 ponttal is vezetett a Phoenix Suns, mégsem tudott gyõzni.
2021-02-17 12:05:56

Nem ment könnyen, de bedarálta az angol válogatott a németeket

75 perc kemény mezõnyfoci után az Anglia-Németország nyolcaddöntõ utolsó negyedórájára az angol csapatnak maradt igazán ereje, két góllal döntötték el a továbbjutást.
2021-06-29 21:06:40

2021-06-29 21:06:53

Huszonkét góllal nyert a Gyõr a nõi kézilabda NB I-ben

40 gólt dobva nyert a Gyõr úgy, hogy minden mezõnyjátékosa betalált.
2021-03-24 19:06:25

Kétszer is három góllal vezetett a Szeged, de a Veszprém nyerte a döntõ elsõ meccsét

Húsz másodperccel a vége elõtt, 28?28-nál kért idõt a Veszprém ? Jahja góllal fejezte be a következõ akciót.
2022-06-03 21:13:13

2022-06-03 23:15:39

Álomrajt után a Ferencváros nyerte a derbit Újpesten

A címvédõ már a negyedik percre két góllal vezetett.
2023-11-15 09:12:01

2023-11-15 09:08:54

Jelentõs elõnybõl bukta el a gyõzelmet az Inter, a Juventusé a torinói derbi

13 perc után két góllal vezettek a milánóiak, mindhiába.
2023-10-07 22:07:59

2023-10-07 22:10:26

Két másodperccel a vége elõtt csak a szerencse mentette meg a Fradit

A Ferencváros 37-36-ra nyert a Budaörs otthonában a nõi kézilabda NB I szerdai játéknapján. A zöld-fehérek hullámzó játékkal, de összességében magabiztosan uralták a mérkõzést, egészen az utolsó húsz percig. A 38. percben még kilenc góllal vezetett a Fradi, amelyben aztán hat maradt az 52. percre. A hazai csapat új erõre kapott, míg az FTC érthetetlenül összeesett. A Fradi honlapja így foglalta össze a hajrát: Az elöl elszórt labdákat nagyon megbüntette a Budaörs
2023-11-08 22:06:51

Két gólt szerzett a 90. perc után, mégsem tudott nyerni a Valencia

A nagy hajrá csak egy pontot ért.
2021-10-23 17:06:54

A Sopron Basket továbbra is veretlen a nõi kosár NB I-ben

A címvédõ húsz perc játék után már 27 ponttal vezetett a BEAC otthonában.
2021-01-03 19:06:03

Simeone az Atlético Madrid küzdõszellemét dicsérte a Barca-verés után

Az argentin vezetőedző pályafutása alatt először nyert bajnokin a katalán sztárcsapat ellen.
2020-11-22 10:12:17

Magabiztosan nyert az Atalanta otthonában a Roma

Már 55 másodperc után vezetett José Mourinho csapata.
2021-12-18 17:20:10

A Liverpool történelmi verést kapott az Anfielden a Real Madridtól

Hiába vezetett negyedóra után két góllal Jürgen Klopp csapata, nagy pofonba szaladt bele.
2023-02-21 23:06:39

2023-02-21 23:08:54

Az Atletico Madrid kikapott a Bilbaótól a fejes gólok meccsén

Diego Simeone csapatát az utolsó pillanatokban szerzett fejes góllal gyõzte le az Athletic Bilbao.
2021-04-26 00:06:12

Nagyon simán nyert a Chelsea az FA-kupában

Már az elsõ félidõ után 4-0-ra vezetett Thomas Tuchel csapata.
2022-01-08 22:09:42

Az Atlético Madrid a 93. percben adta a Realnak az ezüstérmet

A királyi gárdában Courtois büntetõt védett, Benzema góllal búcsúzott.
2023-06-04 22:08:54

2023-06-05 02:09:34

Szoboszlai gólt lõtt, de kiesett az RB Leipzig

A Liverpool sima 2-0-val elintézte az Atlético Madridot és továbbment, az Ajax pedig Dortmundban nyert.
2021-11-04 07:07:11

2021-11-04 07:07:16

Hosszabbított klubjával a madridi vezetõedzõ

Irányításával már kétszer nyert bajnokságot a csapat.
2021-07-09 09:06:10

Borzalmasan fájó vereség Montenegrótól a kézivébén

Az elsõ féldõ után három góllal vezetett Magyarország, de a második 30 percre teljesen szétesett a játékunk. Ez az összeomlás váratlan és megmagyarázhatatlan.
2023-12-04 22:08:19

A 91. percben még 3-1-re vezetett, de nem tudott nyerni az Atlético Madrid

A címvédõ nem tudta megõrizni kétgólos elõnyét.
2021-11-07 19:08:32

Idõn túli büntetõvel veszített a Ferencváros Metzben

A szünetben még három góllal vezetett a magyar csapat a nõi kézi BL 12. fordulójában.
2021-01-24 18:06:08

Hazai pályán kapott ki a Barcelona, Lukaku volt a Chelsea nyerõembere

A Juventus három góllal nyert Svédországban, a Villarreal nem bírt az Atalantával az elsõ BL-csoportkörben.
2021-09-15 09:26:29

Huszonkét góllal nyert a Gyõr a nõi kézi BL-ben

Az ETO 63 meccs óta veretlen az elitsorozatban.
2021-10-30 19:05:52

2021-10-30 19:06:48

Kateg?ri?k:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   www   •   multiapro   •   ingyenhirdetes   •   aproka1   •   apro hirdetesek   •   a33jhgproka1   •   advertise   •   fluminense   •   Magyarország   •   a33proka1   •   Leverkusen   •   ftp   •   m   •   tes   •   pro   •   R   •   N   •   mag   •   K   •   L   •   apróhirdetés   •   jazz   •   b   •   németállás   •   haszn   •   sz   •   H   •   f   •   youtube   •   G   •   sadasdhirek   •   J   •   P   •   apropiaza   •   aza   •   fhgperapro   •   eb   •   perapro   •   suhgfhgperapro   •   ingatlan   •   budapest   •   olcs   •   térkép   •   szótár   •   vacsoracsata   •   facebook   •   ingyen   •   pepper x   •   rozsa sandor   •   ors

TOP keres?sek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztõ   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   hajdu steve soha nem halott tortenete kabos gyularol cimlapsztori video 2   •   gyermekorvos   •   aaaaaaaaaalaaaalingy en   •   hivatalos dontes szuletett az orosz sportolok parizsi olimpian valo reszvetelerol 2   •   a brit hirszerzes leleplezte mennyit keresnek az orosz katonak   •   gef20cblef20cbnsef20   •   en az orok elet mellett teszem le a voksom bagdy emoke a fia meggyilkolasarol beszelt   •   szurkolok a palyan fust es verekedes a manchesteri botrany kepekben   •   lakasombanlegyen   •   Wessel   •   ázsiai lány   •   2254518indexphpoptio ncomckforms   •   ujra robban az alberletpiac   •   tánc magánóra   •   bovitetteazeuaterror   •   petofi kulonszammal jelentkezik a fedel nelkul   •   kiadÄÅ¼Ë   •   titanicpropthatspark   •   pc2293   •   Lehman   •   megszamoltak a fokakat a temzeben most orulnek a tudosok   •   az alkotmanybirosag dontott megtartjak a gyermekvedelmi nepszavazast   •   boldogabb a jatekokkal elhalmozott gyerek mi van ha nemet mond a szulo   •   szovetsegi   •   a who szerint hatastalan a csodaszernek hitt gyulladascsokkento a koronavirus ellen   •   tartom   •   meghalt tobb mint 80 talib lazado az afgan legiero tamadasaiban 2   •   brad pitt nem viccel legujabb filmjeben a kaszkador jelenetek tobb mint 90 at o maga vegezte el   •   this rabbi is joining the german army 90 years after hitler expelled jewish soldiers   •   kifejlesztettek az alkalmazast amelyben penzzel befolyasolhato masok elete   •   az ero legyen veled no meg rengeteg penz elado leia hercegno legendas ruhaja de melyen a zsebbe kell nyulni erte   •   arveresre bocsatjak egy dan vajmagnas tobb milliard forint erteku eremgyujtemenyet   •   UtcárólLakásbaEgyesü   •   escortkisérõfiupasis   •   marko bela szerint orban viktor kulpolitikaja nem segit a romaniai magyarok helyzeten   •   allamositjak az onkormanyzatok vedonoi ellatorendszeret   •   marozsan fabian remeli hogy visszatalal korabbi salakos teljesitmenyehez 2   •   the un global compact lloyds register foundation and cnrs launch safe seaweed coalition to drive a sustainable industry   •   szijjartoazindexnekm   •   eltemettek matthew perryt a jobaratok szineszei is bucsuztak tole   •   egy orvos kielemezte hogy a jobaratok kozul kinek milyen szepeszeti beavatkozasai lehettek   •   micsoda buli kulcsar edina es g w m fergeteges kerti partival unnepeltek meg kislanyuk elso szuletesnapjat foto video 2   •   pokoli tragediak arnyekaban jutott el a halhatatlansag kapujaba a sztarbokszolo   •   dk az egykori obudai gazgyarbol sulyosan szennyezo mergezo anyagok folynak a dunaba 2   •   penzert kinaltak fel rokonai a 13 eves lanyt ket berettyoujfalui ferfinak 2   •   bane   •   ujabb katalizator tolvajt fogtak el   •   se a tesconal se az auchannal nem tudtak meg megegyezni az idei berekrol   •   covid made the philippines hunger crisis worse so why does hardly anyone want a vaccine 2   •   wp09